a místní části Bezpravovice, Býšov, Lučice a Slatina
Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > Muzikál Galileo - 22.11.2019 - divadelní zájezd Praha - informace

Muzikál Galileo - 22.11.2019 - divadelní zájezd Praha - informaceDatum konání:
22.11.2019

Muzikal Galileo-22.11.2019-divadelni zajezd Praha-informace

Městys Chudenice pořádá divadelní zájezd do Prahy na muzikál Janka Ledeckého Galileo, který se hraje v divadle Hybernia. Odjezd z Chudenic z náměstí Míru v pátek 22.11.2019 ve 14 hodin. Rezervace míst a zakoupení vstupenek v knihovně městyse Chudenice nebo na tel. 727 862 134 u paní Lenky Homolkové.
Cena zájezdu (autobus + vstupenka) je 500,-. Začátek představení v 18 hodin.

MUZIKÁL PLNÝ HVĚZD! HVĚZDNÝ NÁVRAT LEGENDÁRNÍHO MUZIKÁLU! EXKLUZIVNĚ JEN V ROCE 2019!
Návrat jednoho z nejúspěšnějších tuzemských muzikálů v původním hvězdném obsazení v Divadle Hybernia. Jeden muž, jedna pravda, jedno slunce, jedno náboženství, jedna láska, jedna země, jedna otázka, jedna odpověď, a přece se točí – a co jsi schopen obětovat ty?

Napínavý příběh plný zvratů! Galileo je opřený o silný příběh, ve kterém diváci najdou vše, za čím na muzikály tak rádi chodí. Lásku, vášně, intriky, nenávist a romanticky laděný boj jedince proti společnosti. Muzikál navíc ohromuje netradiční scénografií i výpravnými kostýmy.

Libreto: Janek Ledecký, Šimon Caban, hudba: Janek Ledecký, režie a scénografie: Šimon Caban, texty písní: Janek Ledecký,

Délka představení: 2 hodiny 10 minut (včetně přestávky)


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů